זה הזמן להפסיק לחכות בפקקים ב7 בבוקר ולהתחיל לעבוד מהבית באיזה שעה שתרצו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביקשו מכם להגיע מוקדם לעבודה? אתם בוודאי כל ערב בודקים את כמות הפקקים שבהם אתם הולכים לעמוד בכל בוקר. האמת היא שזה לא משנה אם אתם נוסעים בתוך העיר או מחוץ לעיר, כל בוקר בנסיעה לעבודה תאלצו לעמוד בפקקים. העמידה בפקקים היא מתישה, ובו בזמן היא גם תגרום לכך שתגיעו לעבודה מותשים.

לא הגיע הזמן שתתחילו כל בוקר ברגל ימין? מבלי שתצטרכו לעמוד שעות ארוכות בפקקים המתישים? כי גם הפקק הכי קטן יכול לגרום לכך שהבוקר יתחיל ברגל שמאל. עבודה מהבית היא הפתרון, הפתרון שהולך לשנות את הבוקר שלכם מקצה אחד לקצה אחר – פתאום הבקרים שלכם יראו הרבה יותר מאירים והרבה יותר שמחים.

 

תקומו בכל בוקר מתי שבא לכם

אומנם זה עשוי להישמע לכם כרגע כמו חלום שהוא לא אפשרי, אך כל מי שכבר מצא עבודה מהבית דרך לוח הדרושים החדש – קם מתי שמתחשק לו. עבודה מהבית איננה קובעת לכם גבולות מכיוון שאינכם צריכים להגיע באופן פיזי לעבודה, אתם רק תצטרכו לעמוד ביעדים. ברגע שאתם עומדים ביעדים, אתם תוכלו לקום באיזה שעה שבא לכם – ולהתחיל את הבוקר עם חיוך גדול שיהיה מרוח לכם על הפנים.

 

לקום בכל בוקר בלי באסה

לא מעט אנשים שקמים בכל בוקר לעבודה קמים עם באסה מכיוון שהם יודעים שמצפה להם נסיעה רוויה בפקקים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשנות את הדפוס שאליו אתם התרגלתם. פתאום אתם תוכלו לראות כי עבודה מהבית יכולה להיות גם מתגמלת, וגם תגרום לכך שלא תצטרכו לקום כל בוקר בבאסה. באסה היא האויב מספר אחת שלכם בעבודה, אל תיתנו לה להשפיע עליכם בכל יום מחדש.

 

תגידו ביי לפקקים בבוקר

בואו תדמיינו לכם סיטואציה שבה אתם מתעוררים בבוקר, בימים הכי עמוסים של השבוע שבהם הפקקים הם כל כך מתישים – אך אתם יודעים שלא תצטרכו לעמוד בהם. תחושת הסיפוק היא תחושה אדירה, אף אחד באמת לא יוכל להסביר במילים עד כמה היא תחושה כיפית. בטח שאתם נזכרים בכמות השעות שהייתם מבזבזים בכל בוקר בעמידה בפקקים, פתאום העמידה בפקקים היא כבר לא בעיה שאיתה אתם נאלצים להתמודד.

 

גם המעסיק יכול להרוויח מכך!

אומנם נדמה כי במצב של עבודה מהבית המרוויח העיקרי הוא העובד, אך בפועל גם למעסיק יש כאן אינטרס לא קטן. הרי המעסיקים יודעים כי רוב העובדים מגיעים מתוסכלים בכל בוקר בעיקר בגלל הפקקים והעומס בכבישים. לכן ברגע שהם מאפשרים להם לעבוד מהבית, אותם עובדים נותנים תפוקה גבוהה יותר ועובדים עם אנרגיות הרבה יותר גבוהות. כך שיש כאן אינטרס משותף, אינטרס שכל אחד מהצדדים יכול להרוויח ולקבל ממנו משהו טוב.

תוכן עניינים

כתבות שעשויות לעניין אותך

למה לקנות טלוויזית סמסונג

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לקנות טלוויזיה של סמסונג. בתור התחלה, טלוויזיות סמסונג הן מהטלוויזיות הפופולריות ביותר בשוק. הן מגיעות במגוון גדלים וסגנונות, כך שתוכל

קרא עוד »