למה לרכוש מארזים לעובדים לחנוכה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחד מהחגים המיוחדים ביותר בלוח השנה העברי הוא חג החנוכה. מדובר על חג שמתקיים בסוף השנה הלועזית, במרבית המקרים באווירה חורפית לגמרי. חג החנוכה הוא חג שבו מדליקים את הנרות על החנוכייה לזכר נס פח השמן בבית המקדש. בתור מעסיקים לעובדים יהיה עליכם לדאוג להם חג בחג עצמו. בין אם העובדה נמשכת לכל אורך החג ובין אם העבודה מפסיקה למשך שמונה ימים. מתנות לחנוכה עבור העובדים זוהי רכישה חשובה מאין כמותה, כזאת שתביא איתה יתרונות רבים. מה תוכלו להרוויח בתור בעלי עסקים ברכישת מארזים לעובדים לחנוכה? ההוצאה הספציפית הזאת תהיה הוצאה שתהפוך להיות משתלמת במיוחד.

 

הראו לעובדים כי אתם מעריכים אותם

רכישת מתנות לחנוכה היא קריטית כדי שתוכלו להראות לעובדים שאתם מעריכים אותם. כל עובד ירצה לקבל רוח גבית, זה לא באמת משנה מה הוא עושה או במה הוא עובד. ברגע שתרכשו להם מתנות מיוחדות עבורם תראו להם כי אתם רואים ומעריכים את מה שהם עושים. העובדים יבינו כי הם לא שקופים, אפילו אם אינכם נמצאים בעבודה בכל יום מחדש. עובדים שלא מעריכים אותם עשויים להיות כאלה שיעדיפו לחפש מקום עבודה אחר. בחלק ממקומות העבודה מתנה לחגים היא כבר סטנדרט קבוע, כזה שלא ניתן שלא ליישם אותו. אם אצלכם זה מנהג חדש רצוי כי תיישמו אותו הלכה למעשה ללא עיכובים.

 

תמשכו אליכם עובדים טובים אחרים

העובדים הם הכוח שמניע את העסק, לא משנה באיזה הקשר אתם מסתכלים עליו. עובדים איכותיים הם נכס, נכס שאי אפשר להטיל לגביו דופי באף שלב. מי אמר כי העובדים שנמצאים אצלכם בעסק הם הטובים בתחומם? אף אחד לא יכול להבטיח לכם כי זוהי המציאות. כדי למשוך עובדים טובים נוספים יהיה עליכם להראות להם כי אצלכם תנאי העבודה הם מעולים. מארזים לעובדים לחנוכה יכולים לתת את הגושפנקה הסופית לעניין הזה. אם במקומות עבודה אחרים לא נותנים מתנות לחנוכה, אותם עובדים יעדיפו לעבוד אצלכם. מעבר למתנה עצמה מדובר על הערכה שמראה כי אכפת לכם מהם. עם העובדים הטובים ביותר תראו איך העסק שלכם משאיר אבק למתחרים.

 

הוצאה כספית שאמורה להחזיר את עצמה

זה נכון שיהיה עליכם להוציא כמה מאות או אלפי שקלים על רכישת מתנות לחנוכה בשביל העובדים. בהתחלה ההוצאה הכספית הזאת יכולה להיראות כמו הוצאה כספית לא כדאית. אך עם הזמן תבינו כי מדובר על הוצאה כספית משתלמת במיוחד עבורכם בתור מנהלי העסק. הסיבה לכך היא שהעובדים ימשיכו לעבוד בכל הכוח על מנת להוכיח את עצמם גם בחג הבא. אחרי חנוכה מתקרב חג פורים ולאחריו מגיע חג פסח. העובדים ירצו לקבל מתנות וצ'ופרים גם בחגים הבאים, לכן הם ימשיכו לתת את כל הכוח בעבודה. 

 

הרגישו טוב במקום העבודה שאותו תנהלו

בתור מנהלים של עסק או חברה תרצו לדעת כי יהיה לכם כיף להגיע לשם בכל יום מחדש. אם האווירה בתוך החברה או העסק לא תהיה טובה, הרצון לפקוד את המקום בכל יום מחדש יפחת. בו בזמן אם אתם נותנים מתנות לחנוכה או לכל חג אחר ההרגשה של העובדים וגם שלכם תהיה אולטימטיבית. תוכלו להגיע למקום העבודה בחיוך, תקבלו פידבקים מעולים מצד העובדים במקום. האווירה הטובה תהיה מורגשת על ידכם וגם על ידי הלקוחות שמגיעים לבקר אתכם. העסק או החברה שאתם מנהלים יהיו חזקים ויציבים, תמשיכו כל הדרך עד להשגת המטרות הבאות בתור. 

תוכן עניינים

כתבות שעשויות לעניין אותך

מדריך מעשי איך לבחור מגשר נכון

גישור גירושין הוא תהליך בו צד שלישי ניטרלי מסייע לזוגות מתגרשים להגיע להסכמות בנושאים שונים כגון משמורת ילדים, חלוקת נכסים ומזונות. הגישור הוא לעתים קרובות פחות יקר ופחות יריב מאשר ליטיגציה מסורתית.

קרא עוד »

למי פונים כשמגלים בגידה?

כאשר אדם מגלה שבן או בת הזוג שלו בגד בו, הוא עומד בפני סיטואציה קשה ומלחיצה. רבים מחפשים עזרה ותמיכה כדי להבין את המצב ולהחליט מה לעשות הלאה. אחת הדרכים להשיג מידע ולאמת חשדות היא לפנות לחוקר פרטי או משרד חקירות שמתמחה במעקבים ואיסוף ראיות במקרים של בגידות.

קרא עוד »

הזמנת קרטונים למעבר דירה מבלי לצאת מהבית

מעבר דירה הוא תהליך מורכב ומאתגר, הדורש תכנון מוקדם וארגון יסודי. אחד האספקטים החשובים ביותר במעבר דירה הוא איסוף והובלת החפצים האישיים שלנו. לשם כך, אנו זקוקים לקרטונים איכותיים ועמידים. בעידן הדיגיטלי של ימינו, ניתן להזמין קרטונים למעבר דירה בקלות ובנוחות, מבלי לצאת מהבית.

קרא עוד »

הדלת שלך להייטק: למה קורס תכנות הוא המפתח לעבודה בתעשייה

תעשיית ההייטק הצומחת צמאה לאנשי מקצוע מיומנים שיכולים לנווט בעולם המורכב של פיתוח התוכנה, או במילים אחרות – מתכנתים מוכשרים. אם אתם מחפשים לפרוץ לתעשיית ההייטק, הרשמה לקורס תכנות יכולה להיות המפתח שיפתח לכם אינספור הזדמנויות לצמיחה והצלחה בקריירה

קרא עוד »

ניווט בעולם ביטוח הרכב: חשיבות ההשוואה והתאימות

ביטוח רכב הוא כלי פיננסי מכריע המספק הגנה ושקט נפשי לנהגים על ידי כיסוי סיכונים הקשורים בבעלות על רכב. הבנת הניואנסים של ביטוח רכב, עריכת השוואה יסודית של ביטוח רכב והבטחת עמידה בדרישות ביטוח חובה הם צעדים חיוניים לנהגים כדי להבטיח את הכיסוי הנכון לרכביהם ולצמצם הפסדים כספיים פוטנציאליים.

קרא עוד »

רשם החברות נסח חברה

רשם החברות הוא סוכנות ממשלתית האחראית על רישום והסדרת חברות באזור שיפוט מסוים. הרשם ממלא תפקיד מכריע בהקמתן ובניהולן של חברות, תוך הקפדה על עמידה בדרישות החוק ופועלות בצורה שקופה ואחראית. רשם החברות הוא בדרך כלל חלק ממשרד המשפטים ברוב המדינות, ותפקידיו העיקריים כוללים: – רישום חברות ושותפויות חדשות – שמירה על רישומים מדויקים של מידע החברה – מתן גישה לציבור למידע על החברה – מעקב אחר עמידה בדרישות החוק – הקלה על פירוק חברות

קרא עוד »