שחזור מידע מדיסק קשיח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

 

לא מוצאים את הקבצים שלכם על המחשב? מחקתם קבצים שבדיעבד התגלו כחשובים מאוד? תקף את המחשב שלכם וירוס שעשה שמות בכל מערכת הקבצים שלכם? אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין, בינתיים. עצם העובדה שאתם לא רואים את הקובץ על המחשב, לא אומרת שהוא לא שם. כאשר אתם בוחרים למחוק מידע מהמחשב או כאשר מידע כזה נמחק ממנו מכל סיבה, בין בשוגג ובין בזדון, מערכת ההפעלה שלכם פשוט מסתירה אותו מכם, אבל המידע עודנו על המחשב. כל מה שצריך לעשות הוא לבצע שחזור מידע מדיסק קשיח ועד שעושים את זה, חשוב לא לנסות לשחזר בעצמכם ולא לנסות שום טריק שיכול לגרום לאובדן סופי של המחשב.

 

איך מבוצע שחזור מידע מדיסק קשיח?

ככלל, כל המידע שאתם שומרים על הדיסק הקשיח שלכם נשמר עליו ונשאר בו גם כאשר אתם מוחקים אותו. מחיקת מידע בפועל מתבצעת אך ורק כאשר לא נותר עוד מקום אחסון בדיסק הקשיח ואז מערכת ההפעלה מוחקת מידע בכדי לפנות מקום למידע חדש. יחד עם זאת, שחזור המידע שאותו אתם רוצים להחזיר אל החיים צריך להתבצע באמצעות כלים מקצועיים ייעודיים, הן כלי תוכנה ולעיתים גם חומרה. במקרים רבים ניתן לשחזר את המידע באמצעות רכיבי תוכנה שמשחזרים את המידע שאבד, משחזרים מחיצות לוגיות שאבדו ויוצרים רצף של מידע שניתן להפיק מהדיסק הקשיח גם כאשר ישנם כמה סקטורים תקולים בדרך, שאת המידע ששמור עליהם כבר אי אפשר לקרוא. כאמור, במקרים מסוימים ניתן גם לפתוח את הדיסק הקשיח עצמו ולבצע בו פעולות תיקון ושיקום שונות שיאפשרו לקרוא גם את הסקטורים התקולים ולהשיג שחזור של מאה אחוז מהמידע.

 

מי מבצע שחזור כזה?

שחזור מידע מדיסק קשיח הוא שירות מקצועי שאותו אתם רוצים להזמין מגורם מקצועי המתמחה ספציפית בתחום זה. לא טכנאי מחשבים שעושה ביקורי בית, לא תלמיד תיכון גיק מחשבים ולא אף אחד – אך ורק גורם מקצועי שמתמחה בתחום זה. ועד שאתם מביאים אליו את המחשב, הימנעו מביצוע כל ניסיון עצמאי לשחזר את המידע, באופן שיכול לגרום לאובדן מוחלט וסופי שלו.

תוכן עניינים

כתבות שעשויות לעניין אותך

קמגרה משפרת את הביצועים במיטה

אחת מהבעיות הנפוצות ביותר אצל גברים היא בעיית השפיכה המוקדמת, אבל לא כולם מדברים על זה. זוהי בעיה שכיחה שלא מעט גברים בטווח גילאים נרחב

ויאגרה טבעית – 100% של חומרים טבעיים

בוודאי שמעתם על ויאגרה וגם מכירים איכשהו את הסיפור שלה – מתרופה שיועדה במקור להפחתת לחץ דם, לתרופה המסייעת לגברים הסובלים מבעיות אין אונות, המשווקת

כלב חדש? אל תשכחו לאלף אותו

כדי שכלבים יוכלו לחיות עם אנשים בנוחות מבלי להפריע להם ומבלי לסבול מכך שיש לסגל כללי התנהגות, מומלץ להתחיל לאלף את הכלב כבר מימיו כגור.

הכול על עולם פחחות הרכב

יש לא מעט אנשים שעבורם הדבר הכי חשוב שיש לגבי הרכב זו השאלה האם הוא נוסע, האם המנוע שלו עובד והאם המזגן תקין. לא מעניין